Akülü Tekerlekli Sandalye Modelleri & Fiyatları

Akülü Sandalye alınırken en çok dikkat edilen husus kalitedir.İkincisi ise teknik özellikleridir.Örneğin;akü ömrü,garanti süresi,minder ve koltuk rahatlığı,teker çapı aynı zamanda kalitesi,kullanma kolaylığı ve yedek parçası en çok dikkat edilecek hususlardandır.Onun için ihtiyacınızı iyi belirleyin.Yapmanız gereken bütçeniz dahilinde size en uygun akülü sandalyeyi almak! Bunun için kesinlikle bir Profesyonel Danışman ile iletişime geçmelisiniz.Amacımız siz değerli müşterilerimizin hem ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılamak hemde ekonomik – kaliteli ürüne kavuşturmaktır.

 

Neden Excel Vanos Medical’ e Danışmalıyım?
Çünkü Teknoloji Standart’tır.Üretilen sandalyeler ne kadar iyi düşünülerek üretilsede siz engellilerin ihtiyaçlarını her zaman görmeyebiliyor.Örneğin kolçak uzun geliyor , ayaklık kısa geliyor,tekerlekli sandalye minderi rahat gelmeyebiliyor yada bedeninize çok fazla geniş gelebiliyor ve benzeri birsürü sorun.

Bu sorunları ortadan kaldırıyoruz! Standartlardan Kurtulun!?

Web sayfamızdan herhangi bir ürün seçin ve ihtiyacınız olan özelliği ekleyin ve çıkarın ! Ne Duruyorsun ? Özgürlüğün tadını çıkar !

Web sayfamıza gitmek için ► TIKLAYIN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir